Prečo si vybrať nás?

Výber správnych materiálov a kvalitné vyhotovenie stavebných prác pri výstavbe alebo obnove Vášho domova je veľmi dôležitý pre príjemný a zdravý život v ňom. Dnes je veľa možností, záleží teda iba na Vašej predstave a finančných možnostiach, pre ktorý sa rozhodnete. Predsa do toho neinvestujete na jeden mesiac, ale na niekoľko rokov či desaťročí.

Ponúkame Vám 5 dôvodov prečo si vybrať nás?:

1.   Realizácia je v našej réžii:

Ku každej zákazke pristupujeme osobne. Málokedy využívame služby iných stavebných firiem pre práce súvisiace s našou činnosťou.

2.   Priority:

Kvalitné, detailné a rýchle vyhotovenie prác sú naše priority. Pretože vieme, že spokojnosť zákazníka nám môže pomôcť v budúcnosti.

3.   Technická podpora:

Nemôžeme mať hnedˇ prehľad o najnovších materiáloch a technológiách. Preto máme partnerov, ktorí sú ochotní nám, alebo priamo Vám pomôcť pri správnom výbere, či riešení situacií.

4.  Racionálne zmýšľanie:

Nebojíme sa prijať výzvy, ale nepreceňujeme svoje možnosti a schopnosti. Pači sa nám zachovávanie tradícií v stavebníctve, ale nebránime sa ani inováciám.

5.   Cenotvorba:

Cenové ponuky sa snažíme spracovať čo najpresnejšie aby mal zákazník konečný výsledok nákladov na stavbu. Je k tomu ale potrebné dodať detailný popis požadovaných prác, projekt stavby, prípadne aj výkaz výmer. Hlavne pri rekonštrukčných prácach je nutná osobná obhliadka na “mieste činu”.

Vážime si našu prácu a preto predpokladáme, že nebudeme najlacnejší. Stále sa snažíme nájsť kompromis, ale ani my si nemôžeme dovoliť pracovať bez zisku.